Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
286 postów 3820 komentarzy

śpiący musi się obudzić

brian - Tomasz Kołodziej, zaprzysięgły kociarz, pisowiec, zoologiczny antykomunista, co nie znaczy że nie pogadamy. Przez liczne doświadczenia Obecności Ducha nieobcy jest też mi Mistycyzm.

Jedna ustawa. Przeszkolenie i broń długa w każdym domu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do tej pory apelujących o uchwalenie jej przez Sejm traktowano jak oszołomów. Ale czasy się zmieniły. Kto nie widzi tego, zaprasza śmierć do własnego domu.

 Tak zwana Władza Ludowa wmawiała nam: jesteście bezpieczni, mamy MO, ORMO, ROMO, ZOMO i kilka legionów płatnych morderców(o tych ostatnich nie mówiono lecz rekrutowano z miejscowych bandziorów za wzajemne "przysługi"). Niektórzy nawet potem "znajdowali się" w MO czy SB bo mieli "doświadczenie". I nie wyssałem tego z brudnego palucha.

 Jednocześnie choć ludowa z nazwy, panicznie bała się swych poddanych. Zamordyzm, prymitywizm do dziś widać w organach sądowniczych i pokrewnych.

 Tzw. obywateli ubezwłasnowolniono i pozbawiono prawa do obrony koniecznej, nawet w obrębie domu czy posesji. Zdarzały się sprawy sądowe gdzie napastnik zostawał pokrzywdzonym a napadnięty w domu trafiał za kraty.

 Dopiero niedawno wróciła święta reguła domu- twierdzy i obrony miru. Jednak w razie zagrożenia czy jednostkowego czy na większą skalę, jesteśmy kompletnie bezbronni.

 Co robić, gdy na podwórko wpadnie kilku bezczelnych np. turasów uzbrojonych w noże i zacznie demolować wyposażenie albo wdzierać się do domu?

 Za komuny mówiono: udaj się do najbliższego dołka i czekaj na skutki promieniowania.

 No tak, zostaliśmy kompletnie rozbrojeni.

 Może pospiesznie wymalować tęczową flagę lub zielony sztandar PSL pokazać jako niby flagę Proroka?

 A nuże obędzie się na rabunku i gwałcie  na wszystkich domownikach oraz zwierzętach gospodarskich?

 W razie powtórki z Wędrowki Ludów, nawet w wypadku uszczelnionej granicy, mogą pojawiać się bandy liczące na sterroryzowanie i ograbienie miejscowych. Zanim dotrze Policja czy Wojsko, może być po wszystkim. 

 Płonace obejścia i zmasakrowane zwłoki. Poza tym trzeba liczyć się że odbije "naszym" Ukraińcom.

 Co wtedy? Czym maja dysponować ewentualne grupy samoobrony sąsiedzkiej?

 Nie podpowiadam konkretnych rozwiązań technicznych. 

 Choć parę pomysłów jest.

 Z góry ostrzegam wyśmiewaczy: tu możemy sobie... . Co innego w wypadku rzeczywistego zagrożenia. A miałem dwa razy to wątpliwe szczęście.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Tłuszcza żydowska terroryzuje polskie święta Narodowe !
  Bracia Słowianie ! Od 30 lat MY Polacy jesteśmy atakowani wyzwiskami obelgami gdy chcemy uczcić Narodowe Polskie rocznice !

  Prawie każda rocznica droga dla Polaka jest wyszydzana jako nacjonalizm
  doszło do tego że Polak we własnym kraju nie może spokojnie uczcić rocznic patriotycznych i to przy biernej postawie policji ! ba wręcz narzuca sie wniosek że ta tłuszcza żydowska jest ochraniana przez policje by im sie nic złego nie stało . dlatego żydzi nie pozwolą na posiadanie broni przez Polaka bo każdy żyd który by zakłócał uroczystość mógł by skończyć tragicznie ! a w dalszej kolejności Polska odzyskał by WOLNOŚĆ NIEPODLEGŁOŚĆ !

  Bracia Słowianie ! po czym poznacie żyda ?

  1.atakuje moralność Narodu !
  2. atakuje i opluwa polski patriotyzm !
  3.nienawiść do wszystkiego co polskie !
  4.promuje globalizm .

  Odezwa !
  Tylko My Słowianie jesteśmy JEDYNYM Gwarantem NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Można zakupić łuk
  Tradycyjny, klasyczny, bloczkowy.
  Można kupić broń czarnoprochową. Choć producenci najlepszego takiego prochu w Europie już go nie produkują. Zakaz czyjś? Czeski jest gorszej jakości.
  Są kółka myśliwskie, są kluby strzeleckie.
  Ja jestem zwolennikiem prawa do posiadania broni, ale wcześniej należałoby przeprowadzić potężną kampanię edukacyjną. Polacy od tego odwykli i mogliby w napadzie złości porachunki sąsiedzkie rozwiązywać. I z prawem do posiadania broni, powinna być przywrócona kara śmierci.
  A, Turcy nie atakują, jeśli nie są zaczepiani. Raczej obawiałbym się bardziej UPAińców.
 • @Wican 10:08:11
  Cwany Erdogan pootwierał więzienia i wypchnął na Europę swoich kryminalistów. Stąd niebywałe sceny przypiekania dzieci w celu wywołania płaczu.
  Niestety, łuk bloczkowy dobry raczej na dziki. Chyba że ktoś się naoglądał Sylwka:(
  Bron czarnoprochowa dostępna jest najczęściej w wersji rozdzielnego ładowania. Tacy "inżynierowie i menadżerowie" z Turcji mogliby się nieźle ubawić na jej widok. A potem "zająć się" bandycką robotą.
  Tu chodzi o zestaw zamknięty w szafce naściennej zaplombowanej lub pod grubym hartowanym szkłem. W razie gwałtownej potrzeby, napadu czy też przemieszczania się niebezpiecznie blisko band rabusiów albo owych "niegroźnych" Turków rozbijamy szybę młotkiem(jak w autobusie) lub wyrywamy zaplombowane drzwiczki.
  W środku futerał z przydziałowym powiedzmy, AK47 i kilka magazynków.
  Normalnie, na ćwiczenia czy strzelnicę otwierany dwoma kluczykami.
  W razie zbicia szyby lub zerwania plomb idzie automatyczny sygnał do najbliższej jednostki Policyjnych Sił Szybkiego Reagowania lub do najbliższej Jednostki Armii- coś złego się dzieje tu i tu. Wysłać oddział a wcześniej parę uzbrojonych dronów(jak są).
  Obecnie w wielu "wiejskich" gospodarstwach nie uświadczysz nawet wideł i siekiery, nie mówiąc o przysłowiowej kosie. Wsie stały się sypialniami pobliskich miast. Choć obecnie trochę więcej ludzi wróciło do trzymania własnych kur i kaczek. Jak również do własnych ogródków. Markety dały popalić "jakościom" z przemysłowej produkcji.
 • @dolby 09:56:42
  Jeśli widzę takie pytanie, na pewno nie do jego Autora.
  Jeśli ktoś ma chęć stracić życie swoje i Rodziny bez możliwości obrony.
  Szkoda słów.
 • @ele 09:53:53
  Chopie, albo przestań cisnąć turbosłowianizmem- teraz zmieszanym z turbopolonizmem bez czytania co komentujesz albo.

  Albo bloger "ele" przynajmniej w komentach posługuje się masą gotowców. To też niedobrze. Dopiero co byłem Żydem, teraz daję miejsce dla komentu ni z gruszki ni z pietruszki...
  Jakby ktoś poczytał tamte materiały w komentach mógłby napisać: patrzcie, kolejny mistrz kopiuj/wklej albo bot.
  Oby nie jedno ani drugie.
  Teraz pożyczę od innego Szanownego Kolegi motto:
  Myśleć, trzeba myśleć!
 • @brian 10:46:15
  Zdziwiłem się kiedyś jak major wojska polskiego, w nagrodę za celnie oddane strzały z tzw wiatrówki pozwolił mi pójść ze sobą do podziemi szkoły średniej (zespół szkół - budynek typu ,,tysiąclatka"), otworzył kratę, potem szafę pancerną i mogłem sobie wziąść do rąk AK-47.

  Takie zbrojownie były podobno w każdej szkole. Obecnie owa ,,tysiąclatka" stoi pusta, na pewno nie ogrzewana i czeka na Ronsona z Israela i jego buldożery.

  Wtedy był rok 1991, wiec to było poślizgiem, bo zaraz po cudownej przemianie przez ,,duch twój", flota bałtycka Polski szła właśnie ,,na żyletki", a Ukrainiec Onyszkiewicz (Właściwie: Onyszkewycz) rodem z Lwowa, szykował się na ministra MON, celem likwidacji armii, polskiej myśli technicznej (samolot bojowy Iryda) i linii produkcyjnych tegoż.

  Duch twój ztąpił i odnowił oblicze ziemi. Tej ziemi. Wyniósł też na ołtarze Ondreja Szeptyckiego.

  Dokonało się.
 • @Oracz 10:51:28
  Nie miałem "przyjemności" zaliczyć tzw. syfu przez dużą wadę wzroku jednego oka.
  Lecz paradoksalnie, dzięki temu na zaj. PO w średniej szkole miałem b.dobre wyniki w kbks-ie.
  Jeździliśmy na wojewódzkie zawody. Dzięki czołowym wynikom w strzelectwie, moim i jeszcze dwóch kolegów, szkoła dostała przydział powtarzalnych kbks-ów z magazynkiem.
  Przez to mogłem się dobrze "ostrzelać" a szkoła miała wlasną krytą strzelnicę.
  AK47 tylko miałem w rękach i pokazywali nam jego składanie i rozkładanie. Nic więcej.
  Każdy dorosły mężczyzna w Polsce powinien mieć podstawowe przeszkolenie strzeleckie bronią długą i krótką- kilkoma najpopularniejszymi modelami.
  Do tego nie są potrzebne lata ani miesiące służby. Wystarczy osobista zgoda i jakieś dwa tygodnie. Jeśli nie chce, nie powinien mieć dostępu do karabinków ani do "klamek". Chyba że sam opłaci indywidualny kurs.
 • @brian 10:42:26
  To nie jego kryminaliści. To nie Turcy. On wypuszcza ludzi, którzy mieli zostać deportowani do krajów pochodzenia. Pakistan, Afganistan...
  Turcy nie atakują niezaczepiani. Natomiast UPAińcy? We Wrocławiu na osiedlach sporo "się dzieje". A UPAińców mamy w Polsce najwięcej.
  Czepiłeś się Turków, aby nie wspominać o największej grupie narodowej w Polsce? I najgroźniejszej? A jeżeli ktoś nie potrafi sie posługiwać bronią palną i nie ma odpornej psychiki (większość społeczeństwa nie nadaje się do walki), to raczej zrobi krzywdę sobie lub komuś niewinnemu. Najpierw przywrócenie KŚ, przywrócenie zasadniczej służby wojskowej (i bez takiej służby nie można by było posiadać broni palnej), potem strzelnica w każdej gminie i obowiązek oddania iluś strzałów na kwartał. Ale to i tak niewiele mogłoby dać. Człowiek to nie tarcza.
  Lepiej nauczyć ludzi samoobrony
  I jeszcze chciałbyś kałacha? A byłeś w wojsku?
  U mnie na wsiach to pali się głównie drzewem. Każdy siekiery, piły posiada. Nie patrz przez pryzmat okolic "warszafki" czy innych dużych miast. Ja posiadam jeszcze kosę i sierp. Kosa wyklepana i naostrzona. Zwykle używam kosiarki, ale czasem pobawię się kosą, jak sąsiad chce troszkę trawy dla kilku królików.
 • @Oracz 11:03:45
  W szkole mojego syna (której absolwentem też ja jestem) wciąż są na stanie kbksy, ale nie używane. I dyrekcja zbiera kasę na remont strzelnicy. Zrobili ją kiedyś uczniowie, rodzice i nauczyciele. W czynie społecznym
 • @brian 11:04:37
  Jeżeli nie byłeś w woju, to kalach nie dla Ciebie
 • @Wican 11:54:31
  Strzelnica jest dobra żeby nauczyć się strzelać i ustrzliwywywać sztuczne kwiaty i maskotki. Czego się nauczyłem. Ale to trochę za mało gdy trzeba strzelać do ruchomego celu. Choć może dziś robotę odwalają systemy celownicze i pokazują strzelcom że trzeba strzał oddawać przed cel który jest w ruchu.
  Zresztą tego typu ćwiczenie zapewniają symulatory, których jest od groma. Wszystko by żniwa wojenne cieszyły księcia świata.


  Ja tam strzelanie traktuje jak ćwiczenie z koordynacji oka i ręki, a moim celem (ruchomym) był np słoik wrzucony w nurt rzeki, chociaż to nie zbyt było ładnie ze względu na zasmiecanie dna rzeki. Na szczęście materiałem który natura może przywrócić w powrotem do formy pierwotnej, a w rzece tej nikt (normalny) nie próbował brać kąpieli.
 • @brian 10:42:26
  napisz o zezwolenie na broń i dokonaj zakupu
  Sztucer Benelli ARGO Amazonia
  7 690,00 zł
  https://lowca.pl/sztucery

  I czuj się bezpiecznie
  Mnie wystarczy młotek warsztacie, siekiera w piwnicy, łom na podwórku.
 • @Wican 11:52:54
  Kosa też jest. W mojej dawnej średniej jest jedna z kilku miejskich strzelnic.
  Ale nie ma w niej kbk-sów.
  Co do odporności i innych takich. Po to są testy i konkretne szkolenie.
  Dla wielu 2-letni syf to było tylko kryminogenne środowisko z pozorami organizacji. Skąd wiem? Jeden z sąsiadów, zawodowy wojskowy z lokalnej jednostki radiolokacyjnej pluł się strasznie gdy na chama przysyłano im wartowników z "zasadniczej".
  Można się tylko domyśleć co wyrabiali zamiast pilnować przestarzałych sowieckich radarów.
  Chlanie, wyskoki "na miasto po towar" i brak dyscypliny. Areszt non stop w użyciu. Czasem "bohaterowie" dowożeni na bani sukami do Jednostki.
  Ochrona której trzeba pilnować?
  Jeśli Służba to nie w taki sposób jak to bywało.
  Aha- radary zlikwidowano, obiekt "swoi" sprzedali drugim "swoim".
  Jak to w dzikiej prywatyzacji lat 90-tych.
 • @Oświat 12:10:54
  zapomniałem wymienić, piłę łańcuchową i nożyce ogrodowe z wysięgnikiem
 • @Oracz 12:10:16
  W ogóle, strzelanie do ludzi to całkiem coś innego. W sytuacji zagrożenia, trzeba działać instynktownie. I raczej sobie samemu można zrobić krzywdę. Jeżeli już, to ja postulowałbym kursy samoobrony w każdej gminie.
  Ja w wojsku z kałacha strzelałem, ale w sumie do celów nieruchomych. A, i rzucałem granatami.
  To tak samo jak z nożem. Jak ktoś nie jest 100% pewny, że chce go użyć i jeszcze potrafi się nim posługiwać, to lepiej niech nie nosi. Z bronia palną również. Polacy zostali oduczeni od używania broni palnej. Dlatego broń czarnoprochowa nie byłaby złym rozwiązaniem. Czy łuk. Brianowi wydaje się chyba, że jest Rambo i gdy zostanie zaatakowany przez tłum dzikusów to ich wystrzela kałachem. A laik, żeby potrafił sobie poradzić z jednym czy dwoma przeciwnikami, to będzie dobrze.
 • @Oświat 12:10:54
  Można trafić tanio dubeltówke, jak ktoś chciałby zostać myśliwym. Ja o tym myślałem, tylko że w sumie obecne polowania to egzekucja. Żadnego napięcia, żadnego ryzyka (chyba, że kolega postrzeli).
 • @Oświat 12:14:17
  Rodzina Onyszkewycza (ministra RP) używała takich narzędzi na cywili: głownie kobiety i dzieci, bez broni w rękach, by oszczędzać na amunicji. Dziś jak się poderwą to będą walić z działek, które przebiją pancerz pojazdu opancerzonego. Takimi narzędziami to na szczury można polować, bo już na włamywaczy to nie. Patrz wyroki sądowe.
 • @brian 12:11:34
  Żadne szkolenie nie da przygotowanie do stzrelania do ludzi. Najwyżej wojskowe lub policyjne. A że w wojsku bywała patologia czasami? Ja już rok miałem. Ale uważam, że wystarczyłaby dobrze wykorzystana unitarka. Na pewno kałacha nie dałbym amatorwi. Strzelanie do tarczy to może się przydać na festynie.
 • @brian 12:11:34
  I to twój znajomy trep powinien walnąć się we własne piersi. Jeżeli trepy byli "patologami" to i jednostka stawała się patologiczną. A chlanie? Za stówę żołdu? Gdy ktoś palił jeszcze?
 • Do @brian 10:53:14
  Panie brian ! bardzo ciekawa pana interpretacja mojego listu ! ale czy mógłby pan odpowiedzieć mi gdzie są te moje gotowce w moim liście ?

  1. czy to że tłuszcza żydowska zakłóca polskie patriotyczne uroczystości
  2. czy to że pokazuje żydowskie uprzedzenia i wrogości wobec Polaków.

  a może szanownego pisowca denerwuje moje stałe apele odezwy ? !!!
  Słowianie ! ja nic nie wymyśliłem te Apele wymyślił Katon Starszy !

  [ A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć”]

  tak kończył każdą swoją przemowę Katon Starszy i ja to samo robię !!!i jak widać Słowianie żydów to strasznie denerwuję !!!! NIE SZKODZI !

  Słowianie !
  Polskę okupuje żydowska mafia wraz okupacyjnymi wojskami NATO !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Wican 12:18:37
  Taka dubeltówka to niezła rzecz. Obcina się lufy, obcina się kolbę, i można mieć minus 15 dioptrii....
 • @Oświat 12:10:54
  Uwaga- młotek przy przenoszeniu może zostać skonfiskowany. Właściciel do aresztu "do wyjaśnienia" oraz sankcja dla zastraszenia.
  Tak, parodia westernu. Można posiadać i przenosić np. na plecach pełnowymiarowy sprawny miecz, topór, siekierę a młot czy młotek jest niebezpiecznym narzędziem.
  Tak jak i pałka bejsbolowa. Nie pamiętam jak ze zwykłą oraz tonfą. Można mieć pałkę teleskopową, obecnie brak ograniczeń co do długości ostrzy.
  Tylko nie można wnosić takich "zabawek" na zgromadzenia publiczne.
  Ale trzeba się liczyć że szanowni Policjanci po zauważeniu np. wiedźmina amatora odeślą go na przymusowe badania. I to nie jest żart.
  Tak samo nie można mieć na ulicy(chyba że są to okazy muzealne) buzdyganów i Morgensternów:) Ot takie prawne poczucie humoru, bo to przecież rodzaje maczugi. Podobnie z nun-czaku.
  Ale rozkładane noże można, z kolei nie wolno mieć rozkładanych jedną ręka. Ustawodawca się natrudził, no nie?
  Tak, że gościu który mnie napadł niecałe dwa lata temu z "motylkiem" miał w łapach legalny sprzęt. Fajnie?
  A włamywacz który rok temu mnie prawie zabił śpiącego, miał w łapach "nielegalną" pałę milicyjną. Taki żarcik.
  To wolno się bronić?
 • @brian 12:40:00
  Sytuacje, które opisałeś to wystarczy chyba gaz pieprzowy albo paralizator? Mając broń palną najprawdopodobniej sam byś zabił napastnika.
 • @NWO 13:19:13
  "to wystarczy chyba gaz pieprzowy albo paralizator"
  Czegoś tu nie rozumiem.
  Dlaczego napastnik może cie pobić, albo zabić, a ty nie ? A jak jest ich kilku ?
  Ktoś, kto decyduje się na taki czyn, powinien liczyć się z konsekwencjami.
  Oczywiście, są debile, którzy o tym nie myślą. Ale im mniej ich będzie, tym lepiej.
  Ta poprawność polityczna zwala z nóg...
 • @SZS 12:38:30
  Hahahha.
  Nie dadzą przecież pozwoleń na broń wojskową. Cóż, może jacyś samoucy-rusznikarze się pojawią?
 • @SZS 14:31:33
  Jak ktoś nie potrafi używać broni palnej to niech tego nie robi. Zwłaszcza w pomieszczeniu zamkniętym. Może warto zacząć od siłowni, maty lub tatami lub ringu? I popracować nad sobą?
 • @Wican 15:58:32
  Tu chodzi głównie o karabinki AK47 zablokowane do strzelania samopowtarzalnego oraz nowsze konstrukcje. No i klamki.
  A rozwiązanie podobne do opisanego istnieje w Szwajcarii..
  Co do pomysłów z gazem- w pomieszczeniu ofiara porażona, sprawca też. Paralizator wymaga krótkiego dystansu- Na uzbrojonego bandytę?
  To samo w wypadku sztuk walki lub systemów typu Krav- trzeba podejść. A wtedy już po zaatakowanym. Modele paralizatorów z wyrzutnikiem są tylko dla służb i chyba(podkreślam to "chyba")jednostrzałowe.
  Jest jeszcze jedna alternatywa: gdyby była możliwość zakupu wielkokalibrowych shotgunów. Takich na amunicję obalającą. Nawet napastnik w kamizelce leży i kwiczy, może mieć połamane żebra lub złamaną nogę, rękę i.t.d.
  Taka broń byłaby dostępna na zgłoszenie łącznie z odpowiednią amunicją. Sankcja za użycie śrutowej lub kulowej.
 • " Kto nie widzi tego, zaprasza śmierć do własnego domu."
  --------------
  Patologią jest to, że nie ma w danym państwie powszechnego dostępu do broni - a nie to, że taki zakaz obowiązuje.
  Na podstawie Syrii możemy być pewni, że tutaj nigdy nie zaatakuje regularna armia jakiegoś kraju - tyko raczej bezbronni cywile. Bezbronni cywile lub demokratyczna opozycja - tak określał światowy, czarci pomiot bandytów uzbrojonych po zęby a napuszczonych na Syrię.
  Wniosek?
  Niby po co szpikuje się Europę - młodym, kolorowym, kryminalnym, obytym z bronią elementem? Robi się to tak dla jaj - co?
 • @brian 18:41:08
  Aha- przerabiałem opisywane alternatywy wobec dwóch zamachów. Znajomy policaj powiedział że musiałbym mieć wielokrotnie potwierdzone życie w stanie zagrożenia. A w praktyce takim leszczom jak ja nic nie potwierdzą.
  Chyba że Minister Ziobro tu bywa incognito i się zastanowi:)
  Fajnie, no nie?
 • @demonkracja 18:44:15
  Dokładnie. dla ich jaj. Mocno swędzących i napalonych na bezbronne Europejki i ich bezbronnych mężczyzn.
  Brzydko to brzmi i niecenzuralnie lecz owym i o to chodzi.
 • @brian 18:41:08
  Kałachem strzelac w pomieszczeniu? Przede wszystrkim, to popracować w sztukach walki. Albo w systemach walki jak krav maga czy nawet sambo.
  Jeżeli ktoś nie ma doświadczenia, to broń będzie zagrożeniem dla takiej osoby i bliskich. Ja jeździłem na mecze reprezentscji w latach 90-tych. Widziałem jak zachowują się ludzie w momentach zagrożenia. Gdy atakowali nas nożami a czasem nawet maczetami (krakowski folklor), a my tylko pasy i gołe łapy. Mam też sporo znajomych żo,łnierzy, w tym po misjach. Sporo się nasłuchałem. Jak byłem w wojsku to na jednostce mieliśmy porucznika. Strzelec wyborowy po misjach na Wzgórzach Golan i w Jugosławi, ze zwichrowanym garnkiem. Z żołnierzami któzy byli na misjach, był na ty. Nawet z kapralami i plutonowym. Normalnie przy innych oficerach traktował ich jak kolegów. Bo na misji nie zawiedli i gdy kolega został ranny to go wyciągnęli pod ostrzałem. A wielu tam się nie sprawdza w trudnych sytuacjach
 • @brian 18:47:27
  To kwestia psiarzy, którym złożysz zeznania i kwestia sędziego. Dzisiaj wolno więcej niż dekadę temu
 • @brian 18:49:54
  Europejki same się proszą. Bez wsparcia kobiet i mężczyzn, Makrela by nie bła wciąż wybierania. I inni politycy. Ci co głosują na polityków proemigranckich to faktyczni wspólnicy przestępstw seksualnych
 • @brian 18:49:54
  ----------
  "Dokładnie. dla ich jaj."
  ----------
  Te rzeczone jaja - to tylko mały element całości - całością z kolei jest likwidacja białej rasy i jej cywilizacji - w takim wypadku wypadku - rozciągniętej w czasie.
 • @ Autor
  "Jedna ustawa. Przeszkolenie i broń długa w każdym domu."

  Oczywiście 5*

  Mi się jeszcze marzy (ale to już chyba dla wybitnie zdolnych, przeszkolonych i zaprzysiężonych członków OT) przynajmniej kilkanaście wyrzutni p-lot i p-panc w niektórych domach.

  Ps

  Ja tu czekam na odpowiedź ws substytutu grającego virusa, a waść mnie z bronią długą od tyłu zachodzisz ;-)))

  Pozdro!
 • @Jasiek 07:07:35
  A jak z jackpotem:)
  Virusy to wirtulane synthy Novation. Jak Nova i Ultranova. Taniej wychodzi taki Waldorf Blofeld, czy Korg R3- super proporcja cena/mozliwosci.
  A obecnie pod marka Behringer powstaja klony klasycznych analogow.
  Jest jeszcze f-ma Arturia.
  Az sie w oczach i uszach przewraca od mnogosci:)
  Tylko ten jackpot...
  A efekt na Mszy Sw bezcenny.
 • Skoro nie mam nic do ukradzenia
  To sytuacja moja się zmienia
  Próżne zdobycze nikt nie zabierze
  Pozostaną dla kogoś w ofierze
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @brian 09:09:26
  "A jak z jackpotem:)"

  Boli ;-) trafiłem tylko 1 liczbę - zła taktyka tym razem. W następnym tygodniu będzie z 250 baniek do wygrania. Też spróbuję - nie wolno się poddawać ;-)
  Tu alternatywa do virusa - taka po taniosci ;-)

  https://m.youtube.com/watch?v=erAu3fd7_C4

  Pozdro!
 • @Jasiek 07:07:35
  A po co OPL na podwórku? Raczej do OT wcielić OSP i w ramach tych organizacji składować sprzęt. Taki, ale też miny. Niby zakazane, ale jak wojna, to jakie zakazy? Poza tym, to nie byłoby głupie. Raz mnie okradli z kosiarki i piły, a tak bym teren zaminował i postawił ostrzegawcze tabliczki. Chociaż z drugiej strony? Na ogród do mnie przychodzą sarny, często przylatują kuropatwy. Raz pies zlapał jedną. Ale pies taki kundelek-10 kg wagi. I kazałem mu ją puścić. Nic jej poważnie nie uszkodził, bo uciekła. Byłem wtedy w garniaku, po chrzcinach. Inaczej może bym miał rosół z kuropatwy. Tylko z innej strony to jeszcze około tygodnia był tydzien ochronny dla kuropatw.. Ale łuk może sobie sprawię. I czasem jakąś kuropatwę albo dziką kaczkę trafię. Tzn. gdyby był kryzys żywnościowy to bym tak zakłusował.
 • @Wican 16:20:19
  "A po co OPL na podwórku? Raczej do OT wcielić OSP i w ramach tych organizacji składować sprzęt."

  A i owszem, i owszem :-)
  To oczywiście też, ale mi ciągle chodzi po głowie tradycyjna polska, dobrze zagospodarowana wieś, gdzie oprócz gospodarstw są też małe zakłady: kaszarnie, mleczarnie, młyny, browary, kuźnie, małe elektrownie wodne, gorzelnie, garbarnie, warsztaty, cegielnie ipt. Każde takie małe przedsiębiorstwo oraz gospodarstwa rolne mają budynki mieszkalne, gospodarcze, magazyny, składziki, garaże itp.
  Jeśli się to połączy z faktem, że taki np "Piorun" to w zasadzie gazrurka z wihajstrem, pudełko z elektroniką, kabelki i trochę chemii (chylę czoła przed geniuszem konstruktorów), to się okaże, że w każdej wsi może być tego setki sztuk. Remiza za mała, żeby to trzymać. Może parę cięższych pojazdów, ale te też są przecież i w gospodarstwach.

  I oczywiście w chwili "W" nie OPL na podwórkach, tylko poza wsią, na z góry upatrzonych, zamaskowanych i umocnionych pozycjach z wyznaczonymi drogami odejścia i komunikacji.
  I od czasu do czasu koniecznie szkolenie z rozpoznawania samolotów :-)

  Kwestia ceny nie istnieje:
  "Ustawa Wilczka" + suwerenność monetarna + globalne ustalanie świadczeń załatwiają sprawę w skali makro.

  No i jeszcze jest ten plus, że w takim układzie bombardowanie demokracją jest mniej prawdopodobne. No chyba, że jakiś wirus, ale i na to są sposoby. Chińczycy postawili szpital w 6 dni. Rozstawienie namiotów szpitalnych, nawet ogrzewanych, po wyznaczeniu pozycji to kwestia nie dni lecz godzin :-)

  Źle myślę?

  Pozdro!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

 • posty: 77 komentarze: 36